• pl
 • en
 • ABOUT US

  ekir20151.jpg
  bud20152.jpg
  bud20151.jpg
  gold-metal-certificates_page_1.jpg
  gold-metal-certificates_page_3.jpg
  nagroda-egir.jpg
  certificate-1.jpg

   

  Marka GRANDE stanowi odzwierciedlenie celu naszej firmy od 2008 r chcemy być innowacyjnym i uznanym dostawcą najwyższej jakości produktów i rozwiązań  dla budownictwa oraz ochrony pracowników.

   

  Rozwiązania dla dachów i fasad z metali szlachetnych jak miedź, tytancynk aluminium i stal, dzięki którym możemy wspólnie z naszymi klientami budować lepsze otoczenie dając projektantom i architektom pełne wsparcie projektowe i konsultacyjne oraz nieograniczony wybór możliwości kreowania nowoczesnej architektury. Od samego początku istnienia firmy jesteśmy skoncentrowani na obsłudze szeroko pojętego rynku inwestycyjnego w zakresie komplementacji dostaw i rozwiązań dla realizacji dachów i fasad z wykorzystaniem materiałów, które specjalnie wyselekcjonowaliśmy do Państwa dyspozycji.

   

  Rozwiązania systemy i produkty dla poprawy higieny, bezpieczeństwa i jakości pracy, przy współpracy z najlepszymi i uznanymi producentami i markami.

   

  Sednem naszej marki jest efektywność dostaw . Celem Grande jest dostarczanie klientom rozwiązań, które zoptymalizują i umożliwią wybór najkorzystniejszego rozwiązania .

   

  Obszar naszego zainteresowania i działania

   

  • koncentracja na rozwiązaniach dla dachów i fasad z wykorzystaniem metali i materiałów szlachetnych
  • doradztwo przy wyborze produktów i technologii
  • innowacyjność i ciągły rozwój


  Specjalnie dla Państwa wyselekcjonowaliśmy najlepsze produkty i technologie z którymi możecie się Państwo zapoznać na naszej stronie w działach DACH, ELEWACJE oraz HIGIENA i BHP

   

  Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji,

   

  RANDE TEAM

   

                   ceo@grandegroup.eu                                              md@grandegroup.eu

   

  PEŁNE DANE FIRMY 

  Galeria